Bank’O Atlas, Alın, Uçun!

Hem alışverişlerinizden hem de Atlasglobal uçuşlarınızdan mil kazandıran kredi kartı Bank’O Atlas artık sizinle!

Bank’O Atlas kartınız ile kazandığınız milleri Atlasglobal’in yurtiçi ve yurtdışı tüm uçuşlarında kullanabilirsiniz.

Biriken milleriniz yeterli değilse, avans ve sözüne mil kullanabilir ve hemen uçabilirsiniz.

Üstelik Bank’O Atlas kart sahipleri aynı zamanda Atlasmiles sadakat programı avantajlarından da yararlanır.

Bank’O Atlas’a;

  • ATLAS boşluk TCKN yazıp 8444'e SMS göndererek,
  • 444 8 444 Odeabank İletişim Merkezi'nden
  • Odeabank İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık'tan,
  • Odeabank Şub​e ve ATM'lerinden başvuru yapabilirsiniz.
Hemen başvurmak için tıklayınız.

Siz millerinizi biriktirin, taksitlerinizi biz hediye edelim

Bank’O Atlas ile alışveriş yaptığınız yerlerin hangi üye işyeri olduğunu düşünmenize gerek yok, artık her yerden taksit yapabilirsiniz.

Yurtiçi alışverişlerinizde;

  • 100-300 TL tutarlı işlemlerinizde 3 taksit,
  • 300-1000 TL tutarlı alışverişlerinizde 6 taksit ve
  • 1000 TL üzeri alışverişleriniz için 9 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.*

Ücretsiz faizsiz taksit imkanından faydalanmak için;

Alışverişinizden sonra telefonunuza gönderilecek SMS’te yer alan kodu “TAKSIT”kelimesi ile birlikte (örneğin TAKSIT0123456) yazarak 8444’e gönderebilirsiniz.**

Ayrıca, Odeabank İletişim Merkezi 444 8 444, Odeabank Internet Bankacılığı ve Mobil Şube üzerinden de taksitlendirme işleminizi yapabilirsiniz.

* Taksitlendirme işlemlerinde işlem üst limiti 15.000 TL olup, kampanya katılımı işlem bazında talimatlı taksit ile sağlanacaktır. Taksitlendirme işlemlerini ekstre kesiminden önce gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Mevzuatın taksit sınırlamalarına ilişkin düzenlemeleri saklıdır. Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi on iki ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları için; elektronik eşya alımlarında üç ay, bilgisayar alımlarında, havayolları, seyahat acenteleri, taşımacılık, konaklama, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde altı ay, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda, sağlık ürünü alımlarında ve vergi ödemelerinde dokuz ay olarak uygulanır. Telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.

** Alışverişinizden sonra cep telefonunuza talimatlı taksit kampanya SMS’inin gönderilmesi için bankamızın reklam ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmasını ve işlenmesini ilişkin iletişim tercihinizin evet olarak belirtilmiş olması gerekmektedir.​​​​​